Aby wszystkie dzieci lubiły matematykę

Współpraca

Wspieranie edukacji matematycznej i propagowanie pozytywnego podejścia do nauki matematyki to główne pola bieżącej działalności Fundacji. Prowadzimy najpopularniejszy matematyczny serwis internetowy dla dzieci, organizujemy konkursy, aktywizujemy nauczycieli, patronujemy różnym przedsięwzięciom.

Z efektów pracy Fundacji skorzystało już ponad 4 mln osób!*
To co dziesiąty Polak!

*dane na podstawie statystyk unikalnych użytkowników portalu Matematyczne Zoo dostarczone przez narzędzie Google Analitycs.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy i zapraszamy do niej instytucje, organizacje oraz osoby prywatne. Poniżej wymieniamy główne zakresy działalności, w jakich widzimy możliwości podjęcia współpracy z Państwem.

 

Instytucje i organizacje


Instytucje i organizacje realizujące podobne działania do naszych i zainteresowane wspólnym realizowaniem projektów, szukające partnera do projektu, zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy.


Fundacja udziela także patronatów honorowych nad konkursami matematycznymi i innymi przedsięwzięciami związanymi z propagowaniem pozytywnego podejścia do nauki matematyki. Więcej na stronie: Patronat Fundacji Rozwoju Edukacji Matematycznej.

Przedsiębiorstwa i instytucje chcące wesprzeć finansowo działania Fundacji zapraszamy do przekazania darowizny i dołączenia do grupy naszych darczyńców. Będziemy pomagać w Państwa imieniu. Przekazując na nasze konto dowolną sumę, pomagają nam Państwo działać na rzecz edukacji dzieci i młodzieży. Więcej na stronie: Przekazanie darowizny.

 

Nauczyciele


Nauczycieli zapraszamy do uczestniczenia w prowadzonych przez nas projektach.

Co roku odbywa się kolejna edycja projektu “Certyfikat Przyjaciela Matematycznego Zoo” skierowanego do matematycznych kół naukowych. Zapraszamy do wzięcia udziału szkoły i nauczycieli prowadzących koła naukowe w szkołach podstawowych. Więcej na stronie: Certyfikat Przyjaciela Matematycznego Zoo 2018/2019.

Fundacja udziela patronatów honorowych nad konkursami matematycznymi i innymi przedsięwzięciami związanymi z propagowaniem pozytywnego podejścia do nauki matematyki. Więcej na stronie: Patronat Fundacji Rozwoju Edukacji Matematycznej.

Bez zaangażowania nauczycieli nie byłoby możliwe utworzenie portalu “Matematyczne Zoo”. Dzisiaj projekt ten jest najpopularniejszym portalem matematycznym dla szkół podstawowych - wspiera nauczycieli podczas lekcji i zajęć dodatkowych. Zachęcamy Państwa do dzielenia się z nami uwagami na temat portalu poprzez wypełnienie formularza kontaktowego dla nauczycieli chcących współtworzyć z nami portal. Więcej na stronie: Portal edukacyjny MATEMATYCZNE ZOO.

Nauczycieli chcących skorzystać z doświadczenia i zaplecza ekspertów technicznych Fundacji na polu wykorzystania w edukacji nowoczesnych technologii, poprzez tworzenie platform edukacyjnych, serwisów internetowych, gier, oraz innych systemów i aplikacji, mających na celu edukację matematyczną i edukację w zakresie innych przedmiotów ścisłych, zachęcamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy. Być może możemy zrealizować Państwa pomysły.

 

główna zadanie

Kółko matematyczne prowadzone przez panią Danutę Trybek przy Szkole Podstawowej w Cieślach

 

powrót