Aby wszystkie dzieci lubiły matematykę

Zrealizowane projekty

Projekt “Sprawdzian trzecioklasisty na 100%”

Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty odbywa się każdego roku w kwietniu.

Aby pomóc trzecioklasistom jak najlepiej przygotować się do tego ważnego egzaminu podjęliśmy się realizacji projektu "Sprawdzian trzecioklasisty na 100%". Przedmiotem projektu są testy do rozwiązywania online z przykładowymi zestawami zadań matematycznych przygotowujących do sprawdzianu kompetencji trzecioklasisty.

Testy, jak i wszelkie treści zawarte w serwisie Matematyczne Zoo są dostępne za darmo. Testy mogą służyć również rodzicom i nauczycielom, jako pomoc w zdiagnozowaniu postępów dziecka, po pierwszym etapie edukacyjnym.

Przygotowane w ramach projektu testy zostały opublikowane na http://matzoo.pl, obok sprawdzianów dla szóstoklasistów, w znanej już Państwu formie. W 10 zestawach uczniowie znajdą pytania testowe (jednokrotnego wyboru, z odpowiedziami A, B i C). A automatycznie po rozwiązaniu testu, pojawi się wynik oraz komentarz eksperta opisujący osiągnięty rezultat.

 

Zapraszamy na stronę projektu:
http://matzoo.pl/sprawdziany/sprawdziantrzecioklasisty

 

Podsumowanie realizacji projektu:

W okresie od 16 lutego do 15 kwietnia 2016 roku:


Powyższe rezultaty zmierzone zostały na podstawie systemu informatycznego testów online i statystyk strony internetowej projektu.

 

 

powrót