Aby wszystkie dzieci lubiły matematykę

Zrealizowane projekty

Certyfikat Przyjaciela Matematycznego Zoo 2015/2016

Fundacja stale współpracuje ze szkołami mając na celu aktywizację nauczycieli do prowadzenia szkolnych kół matematycznych (zarówno dla uczniów szczególnie uzdolnionych, jak i w charakterze zajęć wyrównawczych pozwalających słabszym uczniom podnieść swoje umiejętności do wymaganego na tradycyjnych lekcjach poziomu), a także zachęca do wykorzystywania podczas dodatkowych zajęć nowoczesnych technologii. Głównym przedmiotem współpracy ze szkolnymi kołami naukowymi jest projekt „Certyfikat Przyjaciela Matematycznego Zoo”.

 

V edycja projektu

Tych z Państwa, którzy wkładają pasję i serce w edukację najmłodszych, gromadzą dzieci w grupach zawiązując z nimi koła naukowe, po raz kolejny uhonorowaliśmy naszymi wyróżnieniami, dedykowanymi właśnie matematycznym kółkom. W tym roku szkolnym Certyfikat Przyjaciela Matematycznego Zoo otrzymało ponad 80 szkolnych kół matematycznych.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Każdy otrzymany certyfikat to nagroda dla Państwa i Państwa podopiecznych. Z ogromną przyjemnością publikujemy otrzymane sprawozdania i fotorelacje. Szkoły, które nie zakwalifikowały się do wyróżnienia Matematycznego Zoo zapraszamy w przyszłym roku szkolnym.

Serdecznie zapraszamy do czytania o wyróżnionych kółkach pod adresem:
http://matzoo.pl/przyjaciele2016


Kołom uhonorowanym certyfikatami serdecznie gratulujemy.

 

 

powrót